Izvēlne

Attālinātie treniņi – sporto sev ērtā vietā un laikā, kā arī piemērotā tempā

Es esmu Ilona Zālmane, sertificēta C kategorijas fitnesa trenere (Sertifikāta Nr.2506) un Precision Nutrition sertificēts uztura koučs.

Esmu izveidojusi šo attālinātu treniņu kursu, lai ikvienam, kurš to vēlas, sniegtu iespēju efektīvi trenēties arī mājas apstākļos bez vai ar minimāla inventāra palīdzību, kā arī darīt to sev ērtā laikā un piemērotā tempā.

Piesakoties manis izveidotajam treniņu kursam, tev būs iespēja 4 nedēļu laikā pakāpeniski apgūt dažādus vingrinājumus visām muskuļu grupām. Iemācīsies vingrinājumus pielāgot savām šī brīža spējām, kā arī apgūsi pareizu tehnisko izpildījumu. Ar katru treniņu jutīsi kā nāk klāt spēks un vari izdarīt vairāk un labāk.

Tavi IEGUVUMI:

 • 12 dažādi video treniņi 4 nedēļu laikā, taču piekļuvi visiem treniņiem un grupas materiāliem varēsi izmantot veselus 2 mēnešus.
 • Grupas atbalsts. Facebook grupā varēsi iesaistīties tikai tik daudz, cik vēlēsies. Tomēr iepriekšējā pieredze rāda, ka dalībnieces, kuras aktīvāk iesaistījās, arī bija motivētākas regulāri trenēties.
 • Treniņu pielāgojamība. Dažādas vingrinājumu progresijas, kā arī iespēja trenēties sev piemērotā tempā un intensitātē.
 • Iespēja regulāri saņemt individuālu atgriezenisko saiti par vingrinājumu izpildījumu un atbildes no treneres uz aktuālajiem jautājumiem.
 • Papildus regulāri saņemsi dažādus informatīvus un praktiski noderīgus rakstus un video materiālus par tādām tēmām kā uzturs, treniņu inventārs, treniņu plānošana, mērķu izvirzīšana, motivācija, miegs u.c.
 • Paliekošas zināšanas un iemaņas, kas noderēs turpmākā treniņu procesā, darbojoties jau patstāvīgi.
 • Pēc pamatkursa beigšanas būs iespēja turpināt trenēties un pievienoties pastāvīgajai attālināto treniņu grupai, taču ikvienam pamatkursa beidzējam 2 nedēļas pamata grupā kā dāvana no manis garantētas.

Par pieteikšanos

Nākamais attālināto treniņu kurss: no 1.februāra līdz 28.februārim (pieeja visiem materiāliem tiks saglabāta līdz 1.aprīlim)

Maksa par dalību, piesakoties līdz 24.janvārim – “early bird” piedāvājums 30 EUR. Pēc 24.janvāra maksa 40 EUR.

Lai varētu nodrošināt individuālu atgriezenisko saiti, gan arī izsmeļošas atbildes uz dalībnieku jautājumiem, vietu skaits grupā ir IEROBEŽOTS! Tāpēc, ja vēlies garantēt sev vietu nākamajā grupā, piesakies jau tagad!

Lai pieteiktos, lūdzu, aizpildi anketu, kas atrodama zemāk. Pēc tam e-pastā saņemsi informāciju par norēķiniem. Pēc maksājuma veikšanas varēsi pievienoties slēgtajai Facebook grupai un noteiktajā datumā uzsākt treniņus.

  Pieteikšanās online treniņiem


  Ja vēl šaubies, te būs dažas ATSAUKSMES no iepriekšējās grupas dalībniecēm.

  Svarīgi! Ikviens dalībnieks uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli. Veselības problēmu gadījumā, lūdzu, konsultējies ar savu ārstu. Treniņu kurss nav paredzēts grūtniecēm. Sievietēm pēc dzemdībām tikai ar ārsta apstiprinājumu, ka drīkst atsākt sportot un nav nekādi ierobežojumi.