Izvēlne

Piedāvājums uzņēmumiem

Katra veiksmīga uzņēmuma pamatā ir tā lielākā vērtība – lojāli un produktīvi darbinieki. Ieguldot savu darbinieku veselībā, apliecināsiet, ka jums rūp viņu labklājība, un veicināsiet motivējošu darba vidi.

Piesakies bezmaksas iepazīšanās sarunai un uzzini, kā es varu palīdzēt veicināt darbinieku veselību un labbūtību (well-being) tieši tavā uzņēmumā!

  • Treniņi klātienē darba vietā vai Online – garums un formāts tiek pielāgots katra uzņēmuma darbinieku vajadzībām
  • Stiepšanās un lokanības vingrinājumi ofisa darbiniekiem
  • Lekcijas par veselīga un sabalansēta uztura pamatprincipiem, kā arī veiksmīgu uztura paradumu ieviešanu praksē
  • Lekcijas par daudzpusīgiem dzīvesveida paradumiem veselībai un labsajūtai, piemēram, fiziskās aktivitātes, miegs, citi emocionālo un mentālo veselību veicinoši faktori, utml.
  • Īpašu veselības izaicinājumu izstrāde tieši jūsu kolektīvam
  • Kopīgas aktivitātes jūsu rīkoto uzņēmuma saliedēšanās pasākumu ietvaros
  • Raksti par uzturu, veselību un citām tēmām jūsu uzņēmuma iekšējās komunikācijas kanāliem
  • Konsultācijas par iekšējo uzņēmuma labbūtības programmas izstrādi

Katrs piedāvājums tiek izstrādāts individuāli, ņemot vērā tieši jūsu darbinieku vajadzības un konkrētā uzņēmuma specifiku.

Raksti uz e-pastu piesakies@ilonazalmane.com un es ar tevi jau pavisam drīz sazināšos!


Klientu atsauksmes:

Klientu atsauksme
Klientu atsauksme

Liels paldies Ilonai par atsaucību un dalību Nīcas jauniešu centra un biedrības “Keep the Change” organizētajos pasākumus projekta “Ejam.Tālāk” ietvaros, kas tika organizēts Dienvidkurzemes novadā. “Projekts tika īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.

Ilona jauniešiem novadīja divas, izglītojošas un vērtīgas nodarbības, runājām par emocionālo ēšanu un veselīgu dzīvesveidu, ņemot vērā Ilonas zināšanas un kompetences šajās jomās, jaunieši ieguva vērtīgus piemērus no reālām dzīves situācijām, ko izmantot ikdienā, kā arī viss bija saprotami, kodolīgi un profesionāli, tā lai jauniešiem būtu interesanti. 

Ļoti patika tieši pasniegšanas veids, ar kādu Ilona mums spēja visu paskaidrot, jo pārrunātās tēmas ir ļoti nopietnas un ir diezgan izaicinoši par tām runāt ar jauniešiem, tā, lai viņiem nezustu uzmanība, bet Ilona lieliski to prata paveikt un jaunieši klausījās ar aizrautību.

Paldies par visu, noteikti iesakām arī citiem izmantot Ilonas pakalpojumus un izglītoties veselīga dzīvesveidā jautājumos saistošā pasniegšanas veidā!”

Dienvidkurzemes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Madara Mihelsone

Sporta izglītības aģentūras vadītāja Dace Kaspare:

“Novērtēju, ka sadarbība, komunikācija ar Tevi norit patīkamā, viegli ieturētā profesionālā manierē, materiālos novērtēju tīro un mūsdienīgo vizuālo noformējumu.
Visvairāk novērtēju Tavu tīro un raito latviešu valodu. Pārdomāto izteiksmes veidu, kā saturīgi un saistoši tiek pasniegta tēma, kā arī veids, kā Tu atbildi uz jautājumiem.

Šāda veida pieredzes lekcijas mēs organizējām pirmoreiz un bijām patīkami pārsteigti par pozitīvo novērtējumu no studentiem, ko saņēmām tajā pašā dienā. Pēc savas iniciatīvas atsauksmes jau tik bieži nebirst. Tas arī apliecinājums, ka saturs bija vērtīgs.”

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs sadarbojās ar Ilonu Zālmani
pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā “Pedagogu
personiskās izaugsmes veicināšana” – projekta “Es” ietvaros.
Ilona vadīja nodarbības “Uzturs un domāšana”. Šajās nodarbībās Ilona Rīgas pedagogiem sniedza praktiskas zināšanas, kuras var izmantot ikdienā, lai spētu pielāgot veselīgas ēšanas paradumus savam dzīves ritmam. Ilona parādījusi sevi kā profesionālu, atbildīgu un precīzu lektori. Kā Ilonas labās īpašības var minēt precizitāti un pārliecību par sevi. Ilona ir laipna pret katru kursu dalībnieku. Nodarbības tiek veidotas pārdomāti un ar dalībnieku iesaisti. Ilona atbild uz katru uzdoto jautājumu un sniedz savu viedokli. Ilona savu darbu veic profesionāli un ar augstu atbildības sajūtu, ir zinoša un spēj aizraut un iedvesmot citus.