Izvēlne

ONLINE treniņi TEV – spēkam, izturībai un sevis iemīlēšanai!

Pievienojoties Online treniņu grupai, soli pa solītim tu sāksi iemīlēt regulāras fiziskas aktivitātes un novērtēsi neskaitāmos ieguvumus, ko tās sniedz tavai fiziskajai, emocionālajai un mentālajai veselībai.

Es būšu TAVS ATBALSTS ceļā uz sevis pieņemšanu un iemīlēšanu jau tagad, vienlaikus cītīgi strādājot, lai tu sasniegtu izvirzītos mērķus un kļūtu par labāko sevis versiju!

Treniņos nenodalu iesācējus no pieredzējušākiem sportotājiem. Tā vietā es mācu un rādu, kā ikvienu vingrinājumu pielāgot savām spējām un treniņa intensitāti atbilstoši savai varēšanai, pakāpeniski izdarot arvien vairāk un labāk.

Treniņos strādājam pie spēka un izturības, gan arī dziļo muskuļu stiprināšanas.

Ilona Zālmane

Lai uzsāktu treniņus, aizpildi zemāk esošo formu un es ar tevi jau pavisam drīz sazināšos!

  Pieteikšanās online treniņiem

  Tavi ieguvumi, pievienojoties online treniņu grupai:
  • Katru nedēļu 3 video treniņi, kurus vari veikt sev ērtā vietā un laikā
  • Pieejams plašs treniņu arhīvs 100+ video
  • Dažādi bonusa treniņi un uzdevumi (15min, stiepšanās, pretestības gumijas, izaicinājumi, utml.)
  • Iespēja apgūt vingrinājumus un pielāgot ikvienu treniņu savām spējām, izmantojot pieejamo inventāru
  • Interesi noturoša treniņu daudzveidība
  • Individuāla pieeja un atgriezeniskā saite
  • Grupas biedreņu un treneres atbalsts motivācijai trenēties regulāri
  • Klātesamības sajūta arī attālinātos apstākļos
  • DĀVANĀ manu recepšu e-grāmata [PDF] ar 21 ēdienu veselīgai un gardai ikdienai
  • BONUSĀ individuālas online konsultācijas tieši tavu mērķu sasniegšanai
  • LIVE jautājumu un atbilžu sesijas
  • Vebināri par sportu, uzturu, dzīvesveidu un citām aktuālām tēmām
  Tehniskās detaļas:

  Treniņi norisinās slēgtā Facebook grupā.
  Dalības maksa ir 30 EUR mēnesī, taču šobrīd spēkā īpašais iepazīšanās mēneša piedāvājums 21,99 EUR (pirmā mēneša īpašā cena).

  Lai uzsāktu treniņus, aizpildi augstāk esošo formu vai raksti uz e-pastu piesakies@ilonazalmane.com un es ar tevi jau pavisam drīz sazināšos!

  Atsauksmes

  Ja tu vēl šaubies, vai treniņi ar mani būs tev piemēroti, ieskaties, ko saka un visvairāk novērtē pastāvīgās treniņu grupas dalībnieces –

  “Esmu pamēģinājusi dažādas treniņu programmas, bet ar laiku tās ir vai nu apnikušas, jo pārāk vienveidīgas vai liek pārāk piepūlēties, pārāk grūtas priekš manis un manām spējām. Ar Ilonu ir savādāk, treniņi gandrīz katru reizi ir savādāki, kas ļoti aizrauj.

  Tu māki no mums izspiest to uz ko mēs tiešām esam spējīgas, Tu motivē aktīvi darboties, ne tikai, lai labi izskatītos spogulī, bet lai ar iegūtu vairāk spēku, enerģiju, būtu veselas un priecīgas. Tu uzklausi mūsu domas un ieteikumus. Pastāsti arī par dažādām adaptācijām treniņos, ja kaut ko nevar izdarīt. Tu esi patiesa, sirsnīga, draudzīga, mērķtiecīga, enerģiska. Tu spēj iedvesmot un lēnām pat maini domāšanu par daudzām lietām, neļauj daudz čīkstēt. Nu tā kā sporta guru mums esi.”

  “Man ļoti patīk Tava personīgā piesaiste!! Tava īpašā spēja likt KATRAM sajusties varošam, katram ātri atbildēt un iekomentēt. Tu liec justies, ka esi NEXT DOOR un viss ir iespējams ar desmitiem dažādu atvieglināto vingrinājumu! Tavu regulāro ierakstu virkne vien liek pacelt dibenu! Ļoti nozīmīgi man, ka varu darboties kopā video ar Tevi, nedomājot līdzi, neskaitot, lai varu vnk domāt par šeit un tagad, visu pārējo “atlaist” un koncentrēties… Patīk dažādība un pārsteiguma vingrinājumi.”

  “Treniņi ir izpildāmi, ir pozitīva motivējoša gaisotne. Tiek uzsvērtas mazās uzvaras un stiprās puses, neviens netiek noniecināts, ja kaut kas nesanāk. Ļoti patīk un motivē Tavas atbildes uz komentāriem zem treniņa. Mani piesaistīja cilvēcība un sapratne (ka saproti, ka var nebūt laika, treniņi nav pārāk gari, 1 vai 1,5h es saņemtos stipri retāk).”

  “Noteikti daudzveidība, kompakti treniņi, vienmēr paskaidro, atgādini un piedāvā vingrojumu versijas katra spējām. Un atgriezeniskā saite. Ļoti patīkami, ka atbildi uz katru komentāru, tāda personīga attieksme uzreiz. Un atzīšos, ka pēc komentāra uzrakstīšanas klusībā gaidu jau tavu atbildi.”

  “Esmu sajūsmā par visu! Godīgi! 🙂 Ļoti patīk, ka Tu dari līdzi visus vingrinājumus (citreiz rūpīgi sekoju līdzi izpildīšanas tehnikai), regulāri atgādini par rekomendējamo hanteļu svaru, vingrošanas laikā atgādini par izpildes tehniku. Treniņi ir tik dažādi, ka neapnīk.”

  “Tev nav konkreti standarti kas cilvekiem ir vai nav javar. Tas ka iedrosini darit pec iespejam un spejam un neradi sajutu ka tas ir slikti ka kaut kas neizdodas. Bet iedrosini turpinat sportot un darit ar prieku. Forsi ka Tavos treninos varu palikt es pati.”

  Lai uzsāktu treniņus, aizpildi augstāk esošo formu vai raksti uz e-pastu piesakies@ilonazalmane.com un es ar tevi jau pavisam drīz sazināšos!