Izvēlne

Uztura koučings tavu ēšanas paradumu uzlabošanai

Zināt un darīt nav viens un tas pats! Tāpēc, ja vēlies ne tikai uzzināt par pilnvērtīga un sabalansēta uztura pamatprincipiem, bet arī sākt tos praktiski pielietot ikdienā, es varu tev palīdzēt!

Kopā rūpīgi izvērtēsim tavus esošos uztura un dzīvesveida paradumus. Pēc tam ķersimies klāt pie individuāla rīcības plāna, lai tu soli pa solim sasniegtu savus mērķus – bez aizliegumiem, sarežģītām diētām vai mocībām. Es parādīšu, ka veselīgi var būt pavisam vienkārši un pat baudāmi.

Ar uztura koučinga palīdzību var sasniegt tādus mērķus kā svara samazināšana,  svara palielināšana, pašsajūtas uzlabošana un daudzi citi. Uztura koučings ir vienlīdz piemērots kā sievietēm, tā arī vīriešiem.

Lai pieteiktos uztura koučingam, raksti uz e-pastu PIESAKIES@ILONAZALMANE.COM un es ar tevi jau pavisam drīz sazināšos!

Ilona Zālmane

Tehniskās detaļas:

Iknedēļas saziņa notiek attālināti ar video zvanu starpniecību.

Mēneša maksa par šo pakalpojumu: 80 EUR (vidēji sadarbība notiek 2 mēnešus vai līdz tiek sasniegti vēlamie rezultāti)

Ja Tu esi gatavs uzlabot savus uztura paradumus un beidzot sasniegt paliekošus rezultātus, sazinies ar mani: PIESAKIES@ILONAZALMANE.COM

Mana dziļākā pārliecība ir, ka pārmaiņas notiks tikai tad, ja pats būsi tām patiešām gatavs. Augsti novērtēju bieži izrādīto interesi, tomēr kā dāvanu citai personai šo pakalpojumu pie manis iegādāties nav iespējams.

Uztura koučings ir paredzēts veseliem cilvēkiem ar mērķi uzlabot savus uztura paradumus un nekādā veidā neaizstāj ārsta konsultāciju.

Lai pieteiktos uztura koučingam, raksti uz e-pastu PIESAKIES@ILONAZALMANE.COM un es ar tevi jau pavisam drīz sazināšos!

Manu klientu atsauksmes:

Klientu atsauksmes
Klientu atsauksme
Klientu atsauksme
Klientu atsauksme
Klientu atsauksme