Izvēlne

Sveiki, es esmu Ilona!

Es regulāri smeļos iedvesmu no citiem aktīviem, zinošiem un jaudīgiem cilvēkiem, taču laika gaitā es esmu nonākusi pie sajūtas, ka, iespējams, arī es pati varu palīdzēt un iedrošināt kādu citu noticēt sev par kripatiņu vairāk un uzsākt ceļu pozitīvu pārmaiņu virzienā. Tāpēc esmu radījusi šo mājas lapu.

Esmu sertificēta C kategorijas fitnesa trenere, tāpēc sports un kustības manā ikdienā ieņem lielu lomu . Katrs treniņš ir iespēja gan uzlādēties, gan arī stāties pretī savai nevarēšanai, attaisnojumiem un pašas izdomātajiem ierobežojumiem. Taču īpašu gandarījumu man dod iespēja palīdzēt citiem spert pirmos soļus aktīvāka dzīvesveida virzienā un saniegt savus izvirzītos mērķus.

Otra mana lielā aizraušanās ir uztura zinātne apvienojumā ar psiholoģiju – izpratne par cilvēku paradumiem, pārmaiņu ieviešana, veselīgas attiecības ar ēdienu. Es no sirds ticu, ka katrs cilvēks ir pelnījis patiesi izbaudīt savas maltītes, nepamatoti neierobežot sevi un būt brīvs no jebkādas vainas sajūtas, kas saistīta ar ēdienu, vienlaikus bez liekām pūlēm ievērojot sabalansēta un pilnvērtīga uztura pamatprincipus. Man ceļš līdz šai pārliecībai nav bijis rozēm kaisīts, taču vairāk par manu personīgo pieredzi uzzināsi bloga ierakstos, gan dažkārt arī mana podkāsta “DzinējSpēks” epizodēs.

Daudz esmu maldījusies un meklējusi vienīgās pareizās atbildes un dažādiem jautājumiem, taču nekad neesmu varējusi tās atrast. Līdz nonācu pie atklāsmes, ka, iespējams, visas atbildes jau ir ieliktas mūsos pašos, tikai jāiemācās tās saskatīt. Tieši tāpēc es nemācīšu tevi dzīvot vai neteikšu kā būtu labāk. Taču ļoti ceru, ka, daloties blogā ar savu pieredzi, pārdomām un zināšanām, spēšu parādīt, ka būt aktīvam ir forši, savukārt pilnvērtīgs, sabalansēts uzturs ir daudz vienkāršāks un saprotamāks kā bieži vien tas tiek pasniegts.

Manā līdzšinējā profesionālās pieredzes bagāžā ir gandrīz 10 gadi mārketinga un zīmolu vadības jomā. Esmu ieguvusi bakalaura grādu uzņēmējdarbībās vadībā, profesionālo maģistra grādu studiju programmā “MBA: Inovācijas un uzņēmējdarbība”. Taču no šī gada februāra esmu kļuvusi arī par “Precision Nutrition” sertificētu uztura kouču*, kas iezīmē sākumu jaunam manas dzīves piedzīvojumam. Priecāšos, ja dosies tajā kopā ar mani, sekojot līdzi bloga ierakstiem mājas lapā, gan arī Instagram profilā!

Tomēr pats galvenais, es esmu sieva, mamma un sieviete. Ikdienā saskaros ar tādiem pat izaicinājumiem kā lielākā daļa cilvēku – laika trūkums, nogurums, slinkums, emocionālas augšas un lejupslīdes, utt. Taču par spīti tam visam mana APZINĀTA IZVĒLE ir tiekties uz arvien labāku un laimīgāku sevis versiju dienu no dienas! Jo kad vēl, ja ne tagad?!


*”Precision Nutrition” ir universitātes līmeņa kurss, kas sevī apvieno fundamentālas zināšanas par uztura zinātni, gan arī smalko koučinga mākslu. “Precision Nutrition” ir viena no pasaulē atzītākajām izglītības porogrammām konkrētajā virzienā. Ja interesē, vairāk informācijas par to šeit: www.precisionnutrition.com