Izvēlne

Online treniņu grupa ”SPĒKAM UN VESELĪBAI”

Online treniņu grupa ”SPĒKAM UN VESELĪBAI”

Visiem sagatavotības līmeņiemu

Treniņi 15-60 minu

Atbalstoša un pozitīva FB grupau

Bonusā Q&A

Kā un kur notiks treniņi?


Online treniņu grupā pie manis tevi sagaida daudzkārt vairāk nekā tikai pārdomāta un rūpīgi izstrādāta treniņu programma. Tu vairosi pārliecību un sāksi noticēt sev, neatkarīgi no tā, kur tu esi un ko tu vari izdarīt šobrīd. Soli pa solītim tu sāksi iemīlēt regulāras fiziskas aktivitātes un novērtēsi neskaitāmos ieguvumus, ko tās sniedz tavai fiziskajai, emocionālajai un mentālajai veselībai.

Es būšu TAVS ATBALSTS ceļā uz sevis pieņemšanu un iemīlēšanu jau tagad, vienlaikus cītīgi strādājot, lai tu sasniegtu izvirzītos mērķus un kļūtu par labāko sevis versiju

 • Katru nedēļu 3 video treniņi, kurus vari veikt sev ērtā vietā un laikā;
 • Katru mēnesi īpaša tēma un uzdevumi;
 • ​Dažādi bonusa treniņi (15min, stiepšanās, utml.);
 • ​Sistēma papildus motivācijai trenēties regulāri;
 • Iespēja apgūt vingrinājumus un pielāgot ikvienu treniņu savām spējām, izmantojot pieejamo inventāru;
 • Klātesamības sajūta arī attālinātos apstākļos.

Mana pieeja un treniņu filozofija paredz, ka ikviens treniņš var tikt pielāgots visām sagatavotības pakāpēm. Es nenodalu treniņus iesācējiem un pieredzējušiem sportotājiem.

Tā vietā es mācu un rādu, kā ikvienu vingrinājumu pielāgot savām spējām un treniņa intensitāti atbilstoši savai varēšanai, pakāpeniski izdarot arvien vairāk un labāk.

Treniņus vadu es, Ilona Zālmane!

Esmu sertificēta fitnesa trenere, tāpēc sports un kustības manā ikdienā ieņem lielu lomu. Katrs treniņš ir iespēja gan uzlādēties, gan arī stāties pretī savai nevarēšanai, attaisnojumiem un pašas izdomātajiem ierobežojumiem. Taču īpašu gandarījumu man dod iespēja palīdzēt citiem spert pirmos soļus aktīvāka dzīvesveida virzienā un saniegt savus izvirzītos mērķus.

Otra mana lielā aizraušanās ir uztura zinātne apvienojumā ar psiholoģiju – izpratne par cilvēku paradumiem, pārmaiņu ieviešana, veselīgas attiecības ar ēdienu. Es no sirds ticu, ka katrs cilvēks ir pelnījis patiesi izbaudīt savas maltītes, nepamatoti neierobežot sevi un būt brīvs no jebkādas vainas sajūtas! No šī gada februāra esmu kļuvusi arī par “Precision Nutrition” sertificētu uztura kouču*, kas iezīmē sākumu jaunam manas dzīves piedzīvojumam!
Tomēr pats galvenais, es esmu sieva, mamma un sieviete. Ikdienā saskaros ar tādiem pat izaicinājumiem kā lielākā daļa cilvēku – laika trūkums, nogurums, slinkums, emocionālas augšas un lejupslīdes, utt. Taču par spīti tam visam mana APZINĀTA IZVĒLE ir tiekties uz arvien labāku un laimīgāku sevis versiju dienu no dienas! Jo kad vēl, ja ne tagad?!

Treniņos pie manis tevi sagaida gan klasiski spēka treniņi, intervālu treniņi spēkam un izturībai, treniņi pēc CrossFit nodarbību metodoloģijas, gan arī nodarbības, kas vērstas uz dziļo muskuļu stiprināšanu. Papildus pēc vēlmes un iespējām rekomendēju savā ikdienā iekļaut arī kardio treniņus, piemēram, skrējenu, nūjošanu, izbraucienu ar velosipēdu utml.

Pievienojies šodien un iegūsti BONUSUS!

​Manu personīgo recepšu e-grāmatu [PDF] ;
​Live Jautājumu un Atbilžu (Q&A) sesijas, 
​20 minūšu 1:1 sarunu katru mēnesi.

PIEVIENOJIES!

Aizpildi formu, veic apmaksu un pievienojies! Pēc apmaksas tu saņemsi e-pastu ar instrukcijām un piekļuvēm.

Pirms aizpildi pieteikumu, izlasi noteikumus!

 • ​Uzraksti pieteikumā vārdu uzvārdu pēc kura atpazīšu Tevi facebook, jo būs nepieciešams pievienoties facebook grupā, kurā notiks online treniņi.
 • ​Vari pievienoties, kad sākas jauns mēnesis vai uzreiz, Tev ir jāuzraksta sava vēlme piesakoties facebook grupā. 
 • ​Viens maksājums nodrošina pakalpojuma darbību 30 dienas.
 • ​​Abonements nav jāatjauno, tas pagarinās ik pēc 30 dienām – tas paliek spēkā līdz brīdim, kad to atcelsiet. Lai atceltu jāraksta man uz e-pastu: zalmane.ilona@gmail.com

Iepazīšanās piedāvājums
30.00€ tagad tikai 21.99€!

(Pirmā mēneša īpašā cena)

  Pieteikšanās online treniņiem

  Ko citi saka par šo online nodarbību programmu? 

  Ja tu vēl šaubies, vai treniņi ar mani būs tev piemēroti, ieskaties, ko saka un visvairāk novērtē pastāvīgās treniņu grupas dalībnieces!

  Atsauksmes


  * Pirms sākat šo, vai jebkuru citu fitnesa programmu, jums jākonsultējas ar savu ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, lai noteiktu, vai tā ir piemērota jūsu vajadzībām. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jums (vai jūsu ģimenei) ir bijis paaugstināts asinsspiediens vai sirds slimības, vai ja kādreiz esat piedzīvojis sāpes krūtīs, veicot vingrinājumus, vai arī pēdējā mēneša laikā ir bijušas sāpes krūtīs, kad neesat nodarbojies ar fiziskām aktivitātēm, smēķējat, Jums ir augsts holesterīna līmenis, ir aptaukošanās vai kaulu vai locītavu problēmas, ko varētu pasliktināt fizisko aktivitāšu izmaiņas. Nesāciet šo fitnesa programmu, ja ārsts vai veselības aprūpes sniedzējs to neiesaka. Ja vingrošanas laikā jebkurā laikā rodas ģībonis, reibonis, sāpes vai elpas trūkums, nekavējoties jāpārtrauc.