Izvēlne

Uztura koučings

Bieži vien cilvēki ir ļoti zinoši par pilnvērtīga un sabalansēta uztura pamatnosacījumiem, kā arī par to, ko sevī ietver veselīgs un aktīvs dzīvesveids. Taču zināt un reāli pielietot savas zināšanas praksē ir divas dažādas lietas. Dažkārt cilvēki tik tiešām ir gatavi rīkoties, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti, tomēr apjūk visā informācijas gūzmā un nespēj iegūtās zināšanas sastrukturēt reālā rīcības plānā. Vēl citi regulāri uzsāk ievērot kādu jaunu diētu, taču aizmirst ieklausīties sevī un vairs nemāk uztvert sava ķermeņa raidītos signālus.

Tie ir tikai daži piemēri, kuros talkā var nākt uztura koučings. Jo uztura koučings nav stāsts tikai par uzturu, bet arī par ēšanas paradumiem, cilvēku psiholoģiju un efektīvu pārmaiņu ieviešanu.

Ar uztura koučinga palīdzību var sasniegt tādus mērķus kā, piemēram, svara samazināšana, pašsajūtas uzlabošana, svara palielināšana uz muskuļu masas rēķina un daudzi citi.

Uztura koučings paredz individuāli izstrādātu rīcības plānu, balstoties un katra cilvēka unikālajām vajadzībām un mērķiem. Bez sarežģītām diētām, aizliegumiem vai mocībām uztura koučings var palīdzēt sasniegt paliekošus rezultātus.

Lai gan uztura koučings pamatā tik tiešām fokusējas uz uztura lauciņu, tomēr ilgtermiņā reālas pozitīvas pārmaiņas lielākoties atspoguļojas arī uz daudzām citām dzīves jomām, piemēram, tiek vairota pārliecība par sevi un ticība savām spējām, kā arī spēja uzņemties atbildību par savu dzīvi un lēmumiem.